Fizjoterapeuta

Centrum Fizjoterapii ZOZ Reh-Med. Sp. z o.o.

Centrum Fizjoterapii ZOZ Reh-Med. Sp. z o.o. z siedzibą w Żaganiu przy ul. Jarzębinowej 3 , zatrudni fizjoterapeutów.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe magisterskie

– prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty

– 3 letnie doświadczenie zawodowe

– zaangażowanie w pracę

– mile widziane certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń zawodowych

Zapewniamy:

– umowę o pracę

– specjalistyczne szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe

– konkurencyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

– pracę w nowoczesnej placówce

Obowiązki :

– przeprowadzanie badania fizjoterapeutycznego wstępnego i końcowego z  wykorzystaniem testów rekomendowanych przez KIF w celu określenia planu i zakresu fizjoterapii oraz jej efektów.

– realizacja cyklu terapeutycznego

– prowadzenie dokumentacji medycznej według obowiązujących przepisów.

Zapraszamy do kontaktu

  • 513 107 333

Skontaktujemy się z wybranymi przez nas kandydatami.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.