SZEF DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

  • Pełny etat
  • CZARNOWICE
  • Opublikowane 2 miesiące temu

FRUCTOFRESH

Firma produkcyjna z Czarnowic zatrudni pracownika na stanowisko: SZEF DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI
Opis stanowiska:
•kontrola jakości dostaw surowców
•nadzór nad przestrzeganiem systemów HACCP i IFS i BRC w procesie produkcji
•nadzorowanie działań korygujących

•zarządzaniem zespołem

Oczekiwania:
•wykształcenie średnie/wyższe ( mile widziane kierunkowe )
•odpowiedzialność, dokładność, rzetelność
•obsługa komputera ( Microsoft, Outlook, Excel, Word)
•prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
•umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•niezbędne narzędzia pracy
•praca w dynamicznym, przyjaznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. Tel. 601-961-881

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na rekrutacja@fructofresh.com

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie SZEF DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI