Brygadzista/Kierownik zmiany

Obecnie

zatrudnimy na stanowisko: BRYGADZISTA/KIEROWNIK ZMIANY

Od Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe inżynierskie,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty/kierownika zmiany/utrzymania ruchu,
  • uprawnienia na urządzenia, instalacje i sieci energetyczne,
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym (rozkład czterobrygadowy),
  • dobrej organizacji pracy, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole.

Wymagania:

• nadzór nad procesem produkcji,
  • organizacja pracy podległych pracowników,
  • analizowanie stanu technicznego eksploatowanych maszyn i urządzeń,
  • lokalizacja i usuwanie awarii, usterek,
  • sumienne podejście do obowiązków.

Oferta dla Kandydatów:

• stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej Firmie.
  • praca w przyjaznym zespole,
  • wynagrodzenie brutto w pierwszym roku pracy: 6.000,00 zł – 7.000,00 zł,
  • świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.

Aplikację zawierającą CV i list motywacyjny prosimy wysłać na adres:

Magnaplast Sp. z o.o.

Sieniawa Żarska 69

68-213 Lipinki Łużyckie

z dopiskiem „rekrutacja”

lub rekrutacja@magnaplast.pl

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Magnaplast Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Magnaplast Sp. z o.o. z siedzibą w Sieniawie Żarskiej 69, 68-213 Lipinki Łużyckie. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści podanych danych osobowych, prawo do żądania sprostowania podanych danych, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia tych danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, prawo wniesienia skargi do PUODO. Podstawą przetwarzania danych osobowych, udostępnionych w CV jest Pani/Pana zgoda. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie niemożność uczestnictwa w procesie rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, nie dłużej niż 3 miesiące od daty złożenia oferty a następnie zostaną usunięte.

KONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez Administratora danych przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Magnaplast Sp. z o.o. z siedzibą w Sieniawie Żarskiej 69, 68-213 Lipinki Łużyckie w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres email rekrutacja”.

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na rekrutacja@magnaplast.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Brygadzista/Kierownik zmiany