Monter

  • Pełny etat
  • Nowa Sól
  • Opublikowane 3 lata temu

JOST in Time - JOST Polska Sp. z o.o.

ul. Motoryzacyjna 6 Nowa Sól

W   JOST in Time – JOST Polska Sp. z o.o. poszukujemy pracowników na stanowisko Monter!

Planowane rozpoczęcie pracy – grudzień 2020 – styczeń 2021.
Opis stanowiska
Monter w JOST Polska zajmuje się montażem części sprzęgów siodłowych zgodnie ze zleceniem i instrukcją pracy, przy pomocy narzędzi ręcznych, kluczy pneumatycznych i elektrycznych.
Na tym stanowisku zajmować się będziesz:
• oznaczaniem gotowych (zwolnionych) części przy pomocy zawieszki na pojemniku/kontenerze;
• odmeldowywaniem zleceń produkcyjnych w systemie SAP (zgodnie z przyznanymi uprawnieniami);
• transportem części lub powiadamianiem operatora wózka widłowego;
• realizowaniem działań korygujących w razie wystąpienia odchyleń oraz informowaniem o nich zmianowego i/lub lidera produkcji;
• aktywnie brać udział w tworzeniu i utrzymywaniu stanowiska pracy zgodnie z obowiązującym standardem 5S.

Dlaczego warto z nami pracować:
• będziesz mieć możliwość pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
• umowa o pracę? Oczywiście, że tak;
• jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, w której pracownicy angażują się w inicjatywy charytatywne;
• zapewniamy prywatną opiekę medyczną LUXMED, oraz grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach;
• wszyscy z nas mogą dołączyć do Pracowniczego Programu Emerytalnego (po roku zatrudnienia);
• staniesz się posiadaczem Karty Rabatowej Programu Lojalnościowego Nowej Pracy (więcej: https://nowapraca.info/karta-rabatowa/);
• Lubisz aktywne spędzać czas wolny? W JOST wspólnie gramy w siatkówkę lub koszykówkę na wynajętej przez firmę sali gimnastycznej!

Więc jeśli:
• posiadasz wykształcenie średnie lub technicznego (mile widziane);
• masz doświadczenie na podobnych stanowiskach;
• posługujesz się w podstawowym zakresie pakietem MS Office (głównie MS Excel i MS Word);
• lubisz pracę zespołową;
ZAPRASZAMY!

Wyślij swoje CV już dziś! Jak?
1.  Poprzez naszą stronę internetową —> https://kariera.jost-polska.pl/pl/jobs.html
2. Za pomocą maila (nasz adres mailowy to: rekrutacja@jost-world.com)
3. Osobiście -> nasz adres to: ul. Motoryzacyjna 6 Nowa Sól.

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na rekrutacja@jost-world.com