Operator-praca na produkcji

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 3 lata temu

Relpol S.A.

Firma Relpol S.A. poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowisko:

Operator

Miejsce pracy: Żary

Oczekujemy:

–         wykształcenie średnie lub zawodowe,

–         ogólna wiedza techniczna,

–         gotowość do pracy zmianowej,

–         umiejętność pracy w zespole,

–         komunikatywność.

Główne zadania na stanowisku:

–         obsługa maszyn zgodnie z instrukcjami obsługi stanowiskowej,

–         realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy,

–         kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania,

–         prowadzenie wymaganych zapisów w planach sprawdzania i kartach kontrolnych.

Oferujemy :

–         zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rynkowo firmie,

–         atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia,

–         możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń

–         szeroki pakiet socjalny,

–         ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

–         program poleceń pracowniczych.

W sprawie oferty można się z nami kontaktować telefonicznie pod numerem 68 479 08 47

Strona główna ogłoszenie Operator-praca na produkcji