Pracownik gospodarczy

• Opublikowane 6 lat temu

Agencja Zatrudnienia nr 11510

Mieszka I 13

Fundacja „Przedsiębiorczość” dla swojego Klienta, poszukuje osoby na stanowisko: pracownik gospodarczy

Wymagania:

• wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne
  • zdolności konserwarorsko- naprawcze

Praca wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

Osoby zainteresowane współpracą spełniające w/w kwalifikacje, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV na adres mailowy: kaczmarczyk@fundacja.zary.pl w treści maila wpisując: pracownik gospodarczy/imię i nazwiskodo dnia 20.04.2018

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy do potrzeb związanych z procesem rekrutacji przez Fundację „Przedsiębiorczość” prowadzącą Agencję Zatrudnienia nr 11510 (zgodnie z ustawą o ochronie danych z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Już teraz dziękujemy wszystkim za chęć wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na kaczmarczyk@fundacja.zary.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Pracownik gospodarczy