Pracownik gospodarczy

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 4 tygodnie temu

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowych i czystościowych.

Poszukujemy Osoby:

– Mężczyzny

Na stanowisko:

-Pracownik gospodarczy

Lokalizacja:

-Żary

Obowiązki:

-obsługa maszyn czyszczących/gospodarczych

-czyszczenie powierzchni

Wymagania:

  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • odpowiedzialność i punktualność,
  • rzetelność i dokładność,
  • staranność i sumienne wykonywanie obowiązków pracowniczych.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • umowa na cały etat,
  • wynagrodzenie od 3000 zł brutto + możliwość nadgodzin, wtedy wynagrodzenie znacznie wyższe
  • praca na dwie zmiany,

Dodatkowe:

-mile widziane prawo jazdy kat. B

Kontakt::

  • 519 804 790

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Strona główna ogłoszenie Pracownik gospodarczy