Specjalista ds. IT

Randstad

Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła w obszarze IT i dobrze komunikujesz się w języku angielskim – to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Dla jednej z międzynarodowych firm, mieszczącej się w Kostrzynie nad Odrą poszukujemy specjalisty ds. IT.

Oferujemy:

  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • spotkania integracyjne

Zadania:

  • telefoniczne wsparcie użytkowników wewnętrznych w zakresie wszelkich pytań dotyczących środowiska IT
  • analiza problemów i w najlepszym wypadku, rozwiązywanie problemów w jak najkrótszym czasie
  • rejestrowanie problemów w systemie w celu ich dalszej analizy w ramach wsparcia II poziomu
  • nowa instalacja stacji roboczych IT (systemów komputerowych wraz z systemem operacyjnym Windows i drukarkami) oraz przenoszenie istniejących stacji IT
  • instalowanie lub odinstalowywanie aplikacji
  • zdalne rozwiązywanie problemów z klienckimi systemami operacyjnymi

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • znajomość języka angielskiego, min. B2
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności techniczne systemy Windows
  • znajomość sieci i serwerów będzie dodatkowym atutem

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie – aplikuj pod poniższym linkiem!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na aleksandra.polonis@randstad.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Specjalista ds. IT