Główna księgowa/y

Randstad

667 700 253

Masz doświadczenie w księgowości? Szukasz nowych wyzwań? Zgłoś się do nas. Mamy atrakcyjną ofertę pracy w Słubicach.

oferujemy

-zatrudnienie w ramach umowy o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
-dofinansowanie dojazdów do pracy

zadania

-prowadzenie ewidencji finansowo- księgowej firmy
-sporządzenie i prowadzenie dokumentacji INTRASTAT
-sporządzanie i prowadzenie rozliczeń z zakresu podatku od towarów i usług VAT
-przygotowywanie deklaracji podatkowych i prowadzenie wymaganych przepisami podatkowymi i innymi ewidencji i dokumentacji
-prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia posiadanego przez zakład

oczekujemy

-wykształcenia minimum średniego ekonomicznego
-min. rocznego doświadczenia zawodowego w zakresie księgowości i finansów
-znajomości zagadnień i przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, organizacji systemu księgowego
-znajomości zagadnień z zakresu VAT
-znajomości zagadnień z zakresu prawa celnego i prawa handlowego
-umiejętności pracy w grupie
-komunikatywności

Jesteś zainteresowany/a?Aplikuj poprzez formularz!

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na sylwia.kolakowska@randstad.pl

Strona główna ogłoszenie Główna księgowa/y