Specjalista ds.controllingu

  • Pełny etat
  • Iłowa
  • Opublikowane 1 miesiąc temu

Randstad Polska Sp.z.o.o.

Jesteś zainteresowany rozwojem w kontrolingu finansowym? Chcesz aby Twoja praca miała realny wpływ na rozwój firmy i  jednocześnie być docenionym za swój wkład? Znakomicie!

Ze względu na rozbudowę zakładu produkcyjnego, poszukujemy specjalisty ds. controllingu.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • premię kwartalną,
  • pakiet benefitów(m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • dodatki do Świąt/wypoczynku/kolonii dzieci,
  • możliwość pracy hybrydowej

zadania

  • Współtworzenie planów długotermnowych i prognoz rocznych,
  • analizowanie, weryfikowanie i raportowanie danych finansowych od strony przychodowej i kosztowej,
  • opracowywanie ocen opłacalności inwestycji,
  • sporządzanie analiz ekonomicznych i współpraca z innymi działami w zakresie analiz kosztowych,
  • monitorowanie wykonania budżetu i analizę odchyleń,
  • sporządzanie raportów finansowych dla Rady Nadzorczej, Zarządu, Menadżerów Spólki,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • uczestiniczenie w miesięcznym raportowaniu wyników finansowych.

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego (ekonomia,finanse itp.),
  • doświadczenia w przeprowadzaniu analizy kosztów i rentowności,
  • wiedzy na temat rozliczania kosztów w spółce produkcyjnej,
  • umiejętności budżetowania i oceny projektów inwestycyjnych,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office oraz systemu Comarch.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na martyna.wesolowska@randstad.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Specjalista ds.controllingu