Pracownik działu technicznego

  • Pełny etat
  • Szprotawa
  • Opublikowane 6 lat temu

Randstad Polska Randstad Polska

ul. Hawelańska 4

Lubisz majsterkować? Twoje doświadczenie zawodowe jest związane z pracami elektrycznymi/serwisowymi? Doskonale, właśnie takiej osoby szuka praca!
oferujemy
-umowę o pracę stałą- bezpośrednio z pracodawcą
-wysokie wynagrodzenie
-pakiet socjalny, m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej
-pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej
-udział w rozbudowie linii produkcyjnej
-dostęp do szkoleń
-stabilne zatrudnienie w bardzo szybko rozwijającej się firmie
zadania
-utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych
-bieżąca kontrola i serwis maszyn produkcyjnych
-realizowanie harmonogramów napraw
-współtworzenie instrukcji napraw, dokumentacji technicznej
-usuwanie pojawiających się usterek i awarii
oczekujemy
-wykształcenia min. średniego technicznego
-min. 2-letniego doświadczenia jako serwisant/pracownik utrzymania ruchu itp.
-uprawnień energetycznych SEP do 1 kV
-znajomości budowy maszyn
-umiejętności obsługi komputera

Jesteś zainteresowany? Aplikuj poprzez poniższy formularz:

Alicja Kozłowska, tel. 605 303 807
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na alicja.kozlowska@randstad.pl

Strona główna ogłoszenie Pracownik działu technicznego