Environmental protection specialis

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 4 lata temu

Randstad

sylwia.kolakowska@randstad.pl

Daj sobie szansę na rozwinięcie skrzydeł w obszarze ochrony środowiska! Obecnie poszukujemy ambitnej, otwartej osoby, która będzie miała szansę podjąć karierę.

oferujemy
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie;
-Zatrudnienie w wymiarze pełnego wymiaru godzin
-Pakiet benefitów pozapłacowych

zadania
-Analiza wymagań prawnych, korporacyjnych i klienta z zakresu ochrony środowiska oraz nadzór nad ich realizacją
-Prowadzenie dokumentacji odpadowej (w tym międzynarodowy transport odpadów)
-Sporządzaniem raportów środowiskowych (m. in. Urząd Marszałkowski, WIOŚ, GIOŚ, KOBIZE itp.)
-Sporządzanie i komunikowanie raportów, analiz i zestawień
-Tworzenie i opiniowanie instrukcji oraz procedur
-Aktywny udział we wdrażaniu inwestycji i rozwiązań technicznych, opiniowane w zakresie ochrony środowiska
-Nadzorowanie i weryfikacja decyzji/pozwoleń dotyczących odpadów, emisji oraz ich aktualizowanie zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa
-Uczestnictwo w audytach wewnętrznych
-Sporządzanie planów kontroli wewnętrznych, prowadzenie kontroli oraz formułowanie zaleceń i rekomendacji
-Nadzór nad obowiązkami wynikającymi z rozporządzenia REACH i CLP

oczekujemy
-Wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska lub pokrewne
-Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
-Znajomość przepisów prawnych z zakresu gospodarki odpadami i ochrony środowiska
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
-Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
-Znajomość normy ISO 14001 będzie dodatkowym atutem

Nie czekaj! Aplikuj! https://randstadpl.traffit.com/public/an/dllod0lXOD0=

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na sylwia.kolakowska@randstad.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Environmental protection specialis