Recepcja serwisu

J. P. J. Auto” Sp. z o.o.

Autoryzowana Stacja Dilerska TOYOTA ZIELONA GÓRA

poszukuje do pracy na stanowisko :

RECEPCJA SERWISU / Business Center

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Telefoniczna obsługa Klientów wszystkich działów w stacji

• Informowanie Klientów o aktualnej ofercie produktów i usług

• Współpraca ze wszystkimi działami w firmie

• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami

poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi

WYMAGANIA:

• Poprawna dykcja, komunikatywność i miły głos

• Wysoka kultura osobista, systematyczność i dokładność

• Chęć rozwoju i ciągłego poszerzania wiedzy motoryzacyjnej

• Mile widziane doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta

OFERUJEMY:

• Pracę w firmie o ugruntowanej renomie i pozycji na rynku

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• przyjazną kulturę organizacyjną oraz zgrany zespół

• szkolenia

CV proszę o przesłanie na adres:

J. P. J. Auto” Sp. z o.o. ul. Wrocławska 65c, 65-218 Zielona Góra , www.toyota-zg.pl ;

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ” J. P. J. Auto” Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Strona główna ogłoszenie Recepcja serwisu