Elektryk

  • Inna część etatu
  • Gozdnica
  • Opublikowane 2 miesiące temu

Service Jobs Sp. z o.o.

Agencja Pracy Service Jobs dla swojego klienta poszukuje pracownika na stanowisku Elektryk utrzymania ruchu.

Poszukujemy do pracy Elektryka który będzie odpowiedzialny za utrzymanie ruchu maszyn.

Zakład znajduje się w Gozdnicy w województwie Lubuskim.

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie od 7300 do 9600 zł brutto

·       Motywacyjny system premiowania

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       Przyjazną atmosferę

Zakres obowiązków:

·       Utrzymanie linii produkcyjnej w pełnej sprawności

·       Przeprowadzanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz modernizacji wszelkich maszyn i urządzeń

Wymagania:

·       Wykształcenie techniczne kierunkowe

·       Uprawnienia SEP do 1 kV lub powyżej

·       Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC

·       Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

·       Dodatkowym atutem będzie znajomość automatyki

·   Język Polski

Jeżeli szukasz pracy od ZARAZ, w dobrych warunkach – Zapraszamy do kontaktu,

tel. 534302859

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na barbara.hrypinska@servicejobs.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook