Brygadzista

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 2 miesiące temu

Service Jobs Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa, poszukujemy osoby na stanowisko Brygadzisty. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu produkcją, jesteś odpowiedzialny, kreatywny oraz chcesz być częścią naszego zespołu, to jest to ogłoszenie dla Ciebie!

Oferujemy:

– Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

– Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz wiedzy technicznej.

– Ubezpieczenie grupowe.

– Pracę przy nowoczesnych urządzeniach.

– Możliwość rozwoju w wielu dziedzinach produkcji.

– Szkolenia z zakresu projektowania urządzeń CNC.

– Szkolenia z zakresu projektowania CAD/CAM..

– Szkolenia oraz rozwój zawodowy

Zakres obowiązków:

– Analiza dokumentacji technicznej.

– Nadzór nad produkcją zleceń spawalniczych w zakładzie.

– Bieżąca kontrola produkcji.

– Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń.

– Nadzór nad stanem zaopatrzenia dla bieżącej produkcji.

– Współpraca z działem technologów.

– Prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych zleceń.

Wymagania:

– Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

– Wykształcenie średnie – mile widziane wyższe techniczne.

– Doświadczenie zawodowe min. 3 lata.

– Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

– Umiejętność pracy z programami CAD.

– Umiejętność pracy w zespole.

– Odpowiedzialność i dokładność.

– Doświadczenie z urządzeniami spawalniczymi, szlifierkami, urządzeniami CNC (przecinarka laserowa, plazmowa, prasa krawędziowa, gilotyna i inne).

– Umiejętność analizowania oraz rozwiązywania problemów produkcyjnych.

– Umiejętność zarządzania grupą pracowników.

– Kreatywność oraz chęć udoskonalania własnych wiadomości praktycznych oraz teoretycznych.

– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – mile widziana.

Jeśli jesteś gotów na wyzwanie i chcesz się rozwijać, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV lub prosimy o kontakt na nr tel:534 302 859

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na barbara.hrypinska@servicejobs.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook