ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

ServiceJobs

Plac Kardynała Wyszyńskiego 8 68-200 Żary

Agencja Pracy Service Jobs dla swojego klienta poszukuje pracownika na stanowisku Elektryk utrzymania ruchu.

Poszukujemy do pracy Elektryka który będzie odpowiedzialny za utrzymanie ruchu maszyn.

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie od 7300 do 9600 zł brutto

· Motywacyjny system premiowania

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· Przyjazną atmosferę

Zakres obowiązków:

· Utrzymanie linii produkcyjnej w pełnej sprawności

· Przeprowadzanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz modernizacji wszelkich maszyn i urządzeń

Wymagania:

· Wykształcenie techniczne kierunkowe

· Uprawnienia SEP do 1 kV lub powyżej

· Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC

· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

· Dodatkowym atutem będzie znajomość automatyki

· Język Polski

Zakład mieści się w Gozdnicy (woj.lubuskie)

Jeżeli szukasz pracy od ZARAZ, w dobrych warunkach – Zapraszamy do kontaktu,

Agencja Pracy Service Jobs sp. z o. o.

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na daria.szablewska@servicejobs.pl

Strona główna ogłoszenie ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU