Specjalista ds. logistyki

• Żary
  • Opublikowane 4 miesiące temu

Valmet Automotive

Valmet Automotive jest jednym z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 5000 osób pracujących w naszych lokalizacjach w Finlandii, Niemczech i Polsce.

Specjalista ds. logistyki

Twój zakres obowiązków:

• zamawianie przydzielonych materiałów do produkcji seryjnej,
  • utrzymywanie optymalnych, bezpiecznych stanów magazynowych,
  • opracowywanie analizy ABC,
  • planowanie oraz monitorowanie realizacji planu produkcyjnego na wyrobie gotowym i półproduktach,
  • bieżąca aktualizacja parametrów na zamawianych komponentach,
  • opracowywanie zamówień klienta w SAP i kontrola nad poprawnym przepływem zamówień w dalszym procesie,
  • obsługa portali klientów,
  • kontakt z dostawcami i klientem,
  • dbanie o poprawność danych w SAP.

Nasze oczekiwania:

• biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – warunek konieczny,
  • otwartość w komunikacji międzynarodowej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • terminowość i rzetelność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• wynagrodzenie stosowne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności,
  • możliwość uzyskania premii miesięcznej zależnej od wyników pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku, dodatki świąteczne i inne),
  • możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie z branży automotive,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, w tym językowe,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pracę u boku świetnych specjalistów z różnych dziedzin.

Zainteresowany?

Prześlij swoje CV!

Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli informacyjnej. CV niezawierające klauzuli nie będą uwzględnione procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Valmet Automotive Sp z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na praca.zary@valmet-automotive.com

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Specjalista ds. logistyki