fk_mikro_2015

Już tylko dwa tygodnie do końca naboru do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2015

Mikroprzedsiębiorca Roku to konkurs organizowany przez Fundację Kronenberga przy merytorycznym wsparciu Microfinance Centre for Central and Eastern Europe oraz Koalicji na rzecz mikroprzedsiębiorczości.
Patronat nad konkursem objął Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński.

Cele
Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm oraz wyróżnianie i promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych.

Do konkursu mogą przystąpić przedsiębiorcy, którzy zatrudniają mniej niż 10 pracowników, a roczny obrót lub całkowity bilans roczny ich przedsiębiorstw nie przekracza 2 milionów euro.

Zgłoś się do konkursu!

Formularz zgłoszeniowy

Kategorie konkursowe

Firmy zgłaszające się do konkursu wybierają jedną spośród trzech kategorii:
START – dla mikroprzedsiębiorców, którzy zarejestrowali działalność po 1 stycznia 2012 roku,
PROGRES – dla mikroprzedsiębiorców, którzy zarejestrowali działalność między 1 stycznia 2008, a 31 grudnia 2011 roku,
SENIOR – dla mikroprzedsiębiorców, którzy zarejestrowali działalność przed 1 stycznia 2008 roku.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła Konkursu przyzna również nagrodę w kategorii specjalnej – MŁODY BIZNES, skierowanej do mikroprzedsiębiorców urodzonych po 1 stycznia 1986 roku.

Zgłoszenia do XI edycji konkursu można nadsyłać do 20 kwietnia 2015 r.

Nagrody

Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybrany zwycięzca, który otrzyma nagrodę główną w wysokości 40 000 zł oraz wyłączność na używanie tytułu Mikroprzedsiębiorca Roku 2015.

Ponadto wyróżnienia zostaną przyznane w czterech kategoriach – START, PROGRES, SENIOR i MŁODY BIZNES. Każda z nagrodzonych firm otrzyma 10 000 zł.

W przypadku wysokiego poziomu zgłoszonych firm Kapituła zastrzega sobie możliwość przyznania dodatkowych wyróżnień.

Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom podczas uroczystej gali w Sali Notowań Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych 23 czerwca 2015 roku.

Formularz zgłoszenia

Zgłoszenia do konkursu można dokonać wypełniając elektroniczny formularz zgłoszeniowy zamieszczony wyżej. Przed rozpoczęciem prosimy zapoznać się z instrukcją wypełniania wniosku i regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu

17 czerwca 2014 roku w Sali Notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w X jubileuszowej edycji konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. Jej zwycięzcą została firma SANT-TECH, producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej, m.in. piaskarek i śrutownic stosowanych w bardzo wielu gałęziach przemysłu. Impulsem do powstania firmy były obserwacje właściciela, jak japońskie firmy są zarządzane. Dbałość o każdy detal i holistyczne podejście do prowadzenia biznesu okazały się kluczem do sukcesu SANT-TECHu.

mikro_14

Patronat honorowy

mikro11logo08

Partner merytoryczny Konkursu

mikro11logo07Koalicja na rzecz mikroprzedsiębiorczości

Strona główna Aktualności Już tylko dwa tygodnie do końca naboru do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2015
Menu
Menu