wsparcie_wstarcie

Konferencja Pierwszy Biznes – Wsparcie w starcie

Forum Młodych Lewiatan – Region Lubuski, działający przy Fundacji Przedsiębiorczość zaprasza na konferencję „Pierwszy biznes – wsparcie w starcie”, która odbędzie się 27 maja 2015r. w godzinach 10.00-14.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Żarach.

Wydarzenie adresowane jest głównie do środowiska akademickiego, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, osób nieaktywnych zawodowo, bezrobotnych, którzy rozważają możliwość podjęcia własnej działalności, fundacji, stowarzyszenia czy też spółdzielni socjalnej. Konferencja dostarczy informacji nt: dostępnych środków bezzwrotnych, pożyczek, a także usług doradczych, informacyjnych i szkoleniowych, dostępnych na naszym terenie dla ludzi młodych.

Udział w konferencji należy potwierdzić do 25 maja 2015 r. pod nr tel: 533 322 618 lub 604 883 068

ulotka_net_1ulotka_net_2

Strona główna Aktualności Konferencja Pierwszy Biznes – Wsparcie w starcie