Szkolenia w Fundacji

Fundacja ,,Przedsiębiorczość” jest jednostką szkoleniową wpisaną do Rejestru Usług Szkoleniowych pod nr 2.08/00022/2005 , oraz Rejestru Krajowego Systemu Usług pod nr 04/06/2015/143 w zakresie usług doradczych, szkoleniowych, informacyjnych oraz finansowych, prowadzonych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Specjalizujemy się  w  projektowaniu i organizacji szkoleń otwartych, realizowanych w formie  kursów, treningów, warsztatów  oraz szkoleń zamkniętych  „in company”. Dostarczamy kompleksowych usług szkoleniowych dla firm, organizacji pozarządowych, a także osób bezrobotnych. Realizujemy szkolenia komercyjne jak również  bezpłatne w ramach środków unijnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również do bieżącego śledzenia informacji w aktualnościach o zaproponowanych przez nas szkoleniach otwartych.

Strona główna Szkolenia Szkolenia w Fundacji