rollup ECO

Konkurs dla studentów i absolwentów

Polska należy do najmniej ekoinnowacyjnych krajów w Unii Europejskiej, mimo że Polakom nie brakuje interesujących pomysłów w tym zakresie. Jak zatem zachęcić ich do wdrażania ekoinnowacji oraz komercjalizacji swoich rozwiązań? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej „Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!”.

Zasadniczym celem ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej „Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!” jest popularyzacja ekoinnowacyjności, rozumianej jako uwzględnianie aspektów związanych z ochroną środowiska w doskonaleniu istniejących produktów i technologii lub tworzeniu nowych.

Zdając sobie sprawę z ogromnego potencjału i kreatywności młodych osób, w ramach projektu zostały ogłoszone trzy konkursy. Można do nich zgłaszać autorskie projekty dotyczące pomysłów na ekoinnowacyjne produkty i rozwiązania oraz na ich promowanie. Ich przedmiotem są również prace dyplomowe tematycznie powiązane z kampanią.

Konkursy stanowią szansę na wypromowanie pomysłów ekokreatywnych osób, a także na wygranie cennych nagród (notebooki, czytniki e-booków, aparaty fotograficzne).

Więcej informacji o konkursach oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie http://ekoinnowator.ue.poznan.pl w zakładce konkursy.

Koordynatorem projektu „Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!” jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, który na jego realizację uzyskał dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Zapraszamy do udziału!

Strona www: http://ekoinnowator.ue.poznan.pl

Konto FB: https://www.facebook.com/Ekoinnowator

Email: ekoinnowator@fnc.ue.poznan.pl

tel. +48 785 557 169;  +48 785 554 278

 

Strona główna Aktualności Konkurs dla studentów i absolwentów
Menu
Menu