bar-300x196

BAR DO WYNAJĘCIA W INKUBATORZE

Informujemy Państwa o wolnym lokalu 81 m2

w Inkubatorze z przeznaczeniem na prowadzenie baru gastronomicznego, szybkiej obsługi. Możliwość dzierżawy w pełni wyposażonej kuchni i sali dla Klientów tj:(stoły, piec konwencyjno-parowy, kuchnia 4 palnikowa, zlewy, zmywarko-wypażarka, lada sprzedażowa z bemarami, wanna chłodnicza na surówki, klimatyzacja, szafki, szafa chłodnicza, cała zastawa stołowa na ok 40 osób, patelnie, garnki,.)
lokal posiada 24 miejsca siedzące, możliwość organizacji imprezy okolicznościowych.

Fundacja ,,Przedsiębiorczość” pomaga w pozyskaniu zleceń na usługi gastronomiczne oraz bezpłatną reklamę na stronie www.fundacja.zary.pl

Lokal znajduje się w samym centrum Żar, zlokalizowany blisko najwiekszych szlaków komunikacyjnych, urzędów, instytucji. Posiada również stałych Klientów, dobrą opinie i świetną lokalizację.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w sprawie lokalu –  Fundacja ,,Przedsiębiorczość”, ul. Mieszka I 13, 68-200 Żary, tel: +48 533 32 26 18 lub +48 601 718 589

Strona główna Aktualności BAR DO WYNAJĘCIA W INKUBATORZE