baner_wydarzenie_gospodarcze_p

Serdecznie zapraszam na wydarzenie gospodarcze inteligentne specjalizacje województwa lubuskiego pn. Lubuska Synergiczna Koncepcja Innowacyjnych Produktów w Branży Budowlanej, które odbędzie się 12 maja 2016 r. w godz. 10.00-14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Żarach.

Wydarzenie poświęcone jest MŚP z branży budowlanej z województwa lubuskiego, celem przedstawienia innowacyjnych rozwiązań w budownictwie z wykorzystaniem synergicznej koncepcji badania, nauki, rozwoju oraz przybliżenia firmom możliwości pozyskania dofinansowania w ramach konkursu RPO Lubuskie 2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka i innowacje dla Działania 1.1  Badania i innowacje oraz 1.5.1 Rozwój sektora MŚP.

Prelegentami konferencji będą: broker innowacji, prezentujący nowe inteligentne rozwiązania  w branży budowlanej, oraz praktycy zajmujący się wdrażaniem i komercjalizowaniem innowacji.

Podczas wydarzenia gospodarczego, przedsiębiorcy pozyskają wiedzę nt,. możliwości wsparcia procesu patentowania produktów i usług oraz nabywania własności intelektualnych.

Ponadto zainteresowane firmy, będą mogły nawiązać współpracę i skorzystać z usług Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii. Spotkanie to również możliwość pozyskania ważnych kontaktów, sprzyjających rozwojowi firmy  w nowym okresie programowania oraz informacji o dostępnych środkach,  adresowanych do mikro, małych     i średnich przedsiębiorstw z woj. lubuskiego.

Firmy z województwa lubuskiego, chcące wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego w załączniku i na stronie www.fundacja.zary.pl do 10.05.2016r.

Osoba do kontaktu: Karolina Bujak, e-mail: bujak@fundacja.zary.pl, tel: +48 533 399 391, +48 533 322 618.

Agenda_wydarzenia

formularz-zgłoszeniowy

Strona główna Aktualności Zapraszamy na wydarzenie gospodarcze przedsiębiorców z branży budowlanej 12.05.2016