regionalna

Dwa lata ciężkiej pracy za nami…:)

Przez ten czas sporo udało się zrobić, były chwile grozy, niepewności i ciągłe oczekiwanie na listy rankingowe projektów, które składaliśmy. Dużo ciężkiej pracy, bardzo intensywnie i chwilami na resztkach benzyny, ale opłaciło się. Osiągnęliśmy stabilizację i zadowolenie z ciężkiej pracy. Można? Można, trzeba kochać to co się lubi i ciągle podnosić sobie poprzeczkę, jeśli ktoś z boku mówi nie dasz rady, za słaby jesteś, nie znasz ,,ludzi i układów” nie masz szans !!!! A jednak?

Jesteśmy wszyscy (pracownicy fundacji) dowodem na to, że takie gadanie to tylko hipoteza, którą zawsze można podważyć! Nigdy nie rezygnuj, nie poddawaj się nawet jeśli chwilami masz wrażenie, że płyniesz pod prąd. Rób w życiu to, na czym naprawdę się znasz i co daje Ci siłę na to aby co dzień wstać z łóżka i cieszyć się kolejnym dniem. Bądź zgodna/y z własnym sumieniem, ufaj intuicji i ciężko pracuj, a sukces będzie za którymś rogiem 🙂

Życzymy Państwu zdrowych, pogodnych Świąt. Pełnych wiary i nadzieii, oby plany się ziściły, a zdrowie dopisywało wszystkim Państwu!!! Wesołego Alleluja !!!

Zarząd i Pracownicy Fundacji ,,Przedsiębiorczość”

screen

Strona główna Aktualności Dwa lata ciężkiej pracy za nami…:)
Menu
Menu