Google_IR_new_1000px_v2

Bezpłatny Warsztat dla przedsiębiorców: Jak rozwinąć firmę w Internecie

Szanowni Państwo, Fundacja ,,Przedsiębiorczość”, we współpracy z projektem Google Internetowe Rewolucje, zaprasza na bezpłatne warsztaty przedsiębiorców chcących rozwinąć swoją firmę w Internecie.

Zapraszamy serdecznie w imieniu partnera merytorycznego na pierwszy warsztat pt: Jak rozwinąć firmę w Internecie ? Już 29.05.2018 roku w siedzibie Fundacji ,,Przedsiębiorczość” sala nr 16, II piętro godz: 11:00 -13.00

Weź udział w zajęciach z doradcą Google Internetowe Rewolucje i dowiedz się jak wykorzystać Internet do rozwoju swojej firmy.

W czasie zajęć przedstawimy narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania. Pokażemy również rozwiązania za pomocą których Twoja firma będzie mogła: dotrzeć do swoich potencjalnych klientów, znajdujących się w okolicy, właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów zaistnieć na rynkach zagranicznych. W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr: 519 646 016

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warszaty poprowadzi:

 

Anna Nowak

Doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Zawodowo zajmuje się content marketingiem oraz marketingiem online. Wspiera przedsiębiorców w budowaniu i promocji marki, pomaga nawiązywać trwałe relacje z użytkownikami internetu i podpowiada jak wykorzystywać narzędzia internetowe do osiągania założonych celów biznesowych.

 

Strona główna Aktualności Bezpłatny Warsztat dla przedsiębiorców: Jak rozwinąć firmę w Internecie
Menu
Menu