lokale do wynajęcia

Lokal do wynajęcia w Inkubatorze

Rozpoczynasz bądź powiększasz zakres swojej działalności gospodarczej? Szukasz atrakcyjnej siedziby dla swojej firmy? Skorzystaj z oferty Inkubatora Przedsiębiorczości.

Dysponujemy wolnym lokalem 81,00 m2 do wynajęcia dla firm w celu prowadzenia działalności gospodarczej od czerwca 2019 r. Lokal składa się z 2 pomieszczeń, przy ul. Mieszka I 13, 68-200 Żary (PARTER).

Z oferty Inkubatora Przedsiębiorczości mogą skorzystać osoby które planują rozpocząć działalność gospodarczą oraz przedsiębiorcy z sektora MSP. Wniosek o najem lokalu można składać w siedzibie Fundacji Przedsiębiorczość od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30-15:30

Oferta skierowana jest głównie do firm nowo powstałych, które na warunkach preferencyjnych w ramach Inkubatora mogą ,,rozwinąć skrzydła”

Stawka czynszu preferencyjnego wynosi 15,00 zł netto w pierwszym roku prowadzenia działalności, 20,00 zł netto w latach kolejnych (firmy nowo powstałe). Preferencja nie dotyczy firm istniejących na rynku powyżej 1 roku. Do czynszu nie wlicza się kosztów za energię elektryczną, ogrzewanie, media, podatek.

Osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do kontaktu pod nr tel: 68 479 16 04, 533 32 26 18 lub osobiście w siedzibie Fundacji przy ul. Mieszka I 13, pok nr 14 II piętro.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1 lok.parter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 lok.parter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna Aktualności Lokal do wynajęcia w Inkubatorze
Menu
Menu