Ripped Paper Brown and Red Shoe Photo Sale Business Women's Fashion Facebook Cover (2)

“Jak świadomie budować zespół” Warsztat

Fundacja Przedsiębiorczość oraz Vabadus Sp. z o.o. zapraszają na warsztaty nt.” Jak świadomie budować zespół”. 

Dzień: 18-19 marca 2021r.

Godzina:  09:00-16:00

Miejsce: Motel LEON, ul. Piastowska 1, 68-200 Żary

UWAGA!!! CENA PROMOCYNJA !!!

do 15 lutego 1 299 zł

po 15 lutym 1 500 zł

Liczba miejsc ograniczona, tylko 10 miejsc.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Formularze zgłoszeniowe należy wysyłać do 08.03.2021r. na adres e-mail :   szuscicka@fundacja.zary.pl
Zapraszamy liderów zespołów do wspólnej pracy w obszarze zarządzania zespołem i świadomego przywództwa. Na przykładach z życia przyjrzymy się trudnościom w motywowaniu, delegowaniu zadań, rozwijaniu talentów, kreowaniu kolejnych liderów, poszukiwaniu równowagi wewnętrznej i zewnętrznej, kształtowaniu postawy odpowiedzialności, jak również w każdym innym wyzwaniu w pracy zespołowej.

Będziemy poszukiwali najlepszych rozwiązań dla zespołu a jednocześnie zgodnych z Twoim osobistym potencjałem do pracy z ludźmi. Dzięki kreowaniu nowych rozwiązań, opartych o strategię win-win, wśród innych doświadczonych liderów, będziesz mógł znaleźć dla siebie najbardziej efektywne działania.

Celem warsztatu jest uwolnienie ze schematów dotyczących sposobu zarządzania, poszukanie osobistej kreatywności w tym zakresie, przyjrzenie się osobistym potencjałom, a także obejrzeniu tego, w jaki sposób są one ograniczane.

Zapraszamy na dwudniowe spotkanie z samym sobą w bezpiecznej przestrzeni. Będziemy pracować w kilkuosobowym gronie ludzi z podobnymi wyzwaniami. Wymiana doświadczeń i informacji zwrotnych oraz znalezienie nowych rozwiązań to bezcenna wartość spotkania z drugim człowiekiem.

 

Gracjana.Pawlak-748x1024

Osoba prowadząca: Gracjana Pawlak , trenerka przywództwa (posiada The European Certificate of the Gestalt Practitioner in Organisation), psychoterapeutka Gestalt (posiada 2 polskie i 2 europejskie certyfikaty w tym zakresie), coach biznesu, przedsiębiorca.

Strona główna Aktualności “Jak świadomie budować zespół” Warsztat
Menu
Menu