plakat

Fundacja ” Przedsiębiorczość” zaprasza na praktyczne warsztaty pt. “Facebook & Instagram” – praktyczne warsztaty jak zaistnieć w sieci  Dla Biznesu, NGO i Administracji.

Social Media, zaistniej ze swoim biznesem w sieci!

Nauczymy Cię jak w pełni wykorzystać możliwości Facebooka i Instagrama. Prowadź profile, angażuj odbiorców, kreuj emocje, buduj zaufanie i twórz efektywny content dla swojej firmy. Social Media nie są trudne. Opanuj je i zdobywaj nowych klientów / followersów  jak prawdziwy influenser.

Data 08.04.2021r.

godz. 08:00-16:00

Miejsce: Fundacja ” Przedsiębiorczość”

ul. Mieszka I 13