www.fundacja.zary.pl

Do kogo jest adresowany projekt

Aby wziąć udział w projekcie „Wsparcie dla osób młodych szyte na miarę” musisz spełniać łącznie poniższe warunki:
– być mieszkańcem województwa lubuskiego (liczy się miejsce zamieszkania, nie zameldowania),
– być w wieku 15-29 lat,
– być osobą bezrobotną niezarejestrowaną w urzędzie pracy.
– być osobą, która utraciła zatrudnienie w wyniku COVID-19 po 1 marca 2020 r. (kryterium preferowane)

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnościami, ten projekt jest także dla Ciebie. Posiadanie przez uczestnika orzeczenia o niepełnosprawności będzie dodatkowo punktowane podczas rekrutacji.

Co zyskasz dzięki udziałowi w projekcie

• wsparcie doradcy zawodowego, psychologa
  • kurs zawodowy wraz ze stypendium szkoleniowym i materiałami szkoleniowymi lub
  • staż zawodowy ze stypendium stażowym i organizację zatrudnienia
  • zwrot kosztów dojazdu
  • zwrot kosztów opieki nad dzieckiem i/lub osobą zależną
  • w trakcie szkolenia poczęstunek kawowy oraz obiad.

Jesteś zainteresowany? Chcesz powrócić na rynek pracy z nowymi kwalifikacjami i doświadczeniem? A może znasz kogoś kto mógłby skorzystać z naszego wsparcia w aktywizacji zawodowej młodych Lubuszan? Odezwij się, czekamy na Ciebie! Zapraszamy do kontaktu. Fundacja „Przedsiębiorczość”

Ul. Mieszka I 13, 68-200 Żary

Tel: 577 750 800, e-mail: szuscicka@fundacja.zary.pl

Strona internetowa: www.fundacja.zary.pl

Dokumenty rekrutacyjne

Aby wziąć udział w projekcie „Wsparcie dla osób młodych szyte na miarę!” należy zapoznać się z Regulaminem uczestnictwa i Umową o udział w projekcie oraz wypełnić Formularz rekrutacyjny, który dostępny jest w Fundacji „Przedsiębiorczość” ul. Mieszka I 13, II p., 68-200 Żary. Zapraszamy do kontaktu.

Strona główna Aktualności Szkolenie Grafik Komputerowy dla Młodych Lubuszan w ramach projektu „Wsparcie dla osób młodych szyte na miarę”