Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce – w praktyce – czyli legalny pobyt, praca w roku 2024

“Zatrudnienie cudzoziemców w Polsce “

Szanowni Państwo,

Fundacja „Przedsiębiorczość” oraz Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii Uniwersytetu Zielonogórskiego zapraszają na bezpłatne  szkolenie “Zatrudnienie cudzoziemców w Polsce.

Trener – Łukasz Żak, prawnik z wieloletnim doświadczeniem specjalizujący się w tematyce zatrudniania cudzoziemców, świadczenia usług transgranicznych i delegowania pracowników, prawa pracy i kooperacji międzynarodowej przedsiębiorstw.

Szkolenie odbędzie się 03 lipca 2024 r. w godz. 9:00 – 14:00 w Żarach, ul. Mieszka I 13, sala 10 w Fundacji „Przedsiębiorczość”.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres szuscicka@fundacja.zary.pl  do 01.07.2024r.

Szkolenie jest bezpłatne, o rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń.

Zatrudnienie cudzoziemców w kontekście kolejnych zmian w przepisach pdf

Serdecznie zapraszamy!

Strona główna Aktualności “Zatrudnienie cudzoziemców w Polsce “