Clipboard01

Zarządzanie zmianą w biznesie – nowe szkolenia, zaczynamy rekrutację

Dzięki współpracy Fundacji ,,Przedsiębiorczość” z Instytutem Liderów Zmian, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niepowtarzalne szkolenie metodą warsztatową dla właścicieli firm, menegerów, liderów, kadry zarządzającej w zakresie: ,,Zarządzania zmianą w biznesie”.

Termin szkolenia: 23.02.2016r., w godz. 11.00-17.00

Miejsce szkolenia: Fundacja ,,Przedsiębiorczość”, Żary, ul. Mieszka I 13,

Sala konferencyjna nr 10 – I piętro.

Dzięki szkoleniu zyskasz:

• zwiększenie wydajności pracy tak, aby w krótszym czasie , osiągać lepsze wyniki  z zachowaniem wartości i dbania Work –Life-Balance,
  • zwiększenie sprzedaży, zyskowności projektów, produktów, usług,
  • zwiększenie innowacyjności, aby ludzie byli bardziej kreatywni, wychodzili z inicjatywą, brali większą odpowiedzialność, byli bardziej samodzielni

Szkolenie poprowadzi: Adam Dębowski,  znany psycholog, doradca biznesu,  przedsiębiorca, mediator. Współwłaściciel trzech firm (doradztwo, nowe technologie, zdrowie). Wykłada na wyższych uczelniach, szkolił się między innymi w USA, UK i Australii.

Zapraszany do mediów: TVN, TVP, Polskie Radio, Forbes, Gazeta Prawna.

Prowadził szkolenia i procesy doradczo – couchingowe dla liderów z takich firm jak Orlen LOT, Orange, Google, Allegro, Alshaya, Smyk, Dell, P&G, RWE, PGNiG, Mars, GJ, X-Trade Brokers, czy ING

Aby dowiedzieć się więcej na temat szkolenia, zachęcamy Państwa do prezentacji, dostępnej w załączniku.

Odpłatność:

Podstawowa cena szkolenia 800,00 zł, brutto/osobę

Cena zniżkowa dla Klientów Fundacji 249,00 brutto/osobę

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 –go lutego br.

W razie jakichkolwiek pytań,  prosimy o kontakt tel: 692 821 823, 533 322 618

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Oferta dla Fundacji, Żary – styczeń 2017.pptx

Formularz zarządzanie zmianą w biznesie (001)